Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 Cumartesi-Pazar KAPALI | +90 216 527 7 527 | +90 532 755 7 527 |

KYÄNİ SUNRİSE

Kyäni Sunrise bir yaban mersini türü olan vaccinium alaskaense de dâhil olmak üzere, sağladıkları benzersiz vitamin ve mineraller için tercih edilen 22 antioksidan* süper besinin besleyici gücünü bir araya getiriyor. Bunun sonucunda, dengeli yaşamı desteklemek üzere günlük tek bir dozda suda çözünebilen 10 temel vitamin içeren lezzetli ve besleyici bir karışımı elde edilmiş olur.

KYÄNİ NİTRO

Kyäni Wellness Üçgeni’nin tam değerini ortaya çıkaran gerçek anahtar Kyäni Nitro’dur. NITRO FX ve NITRO PLUS, faydaları nedeniyle kuşaklar boyunca hep kıymetli olan noni meyvesi özütü dâhil olmak üzere, Kyäni’nin tescilli içerik formülünü içerir. Noni meyvesi suyundan yapılmış daha konsantre bir karışım olan NITRO PLUS diğer faydalarının yanı sıra bağışıklık sistemi üzerinde de pozitif bir etkiye sahip olabilen Niyasin (B3 Vitamini, Krom ve Çinko içerir. İster bir sporcu olun ister profesyonel bir çalışan, öğrenci veya meşgul bir ebeveyn olun bu ürün gününüzün en zorlu zamanları için tasarlanmıştır.*

KYÄNI SUNSET

Kyäni Wellness Üçgeni, Kyäni Sunset ürününü de içermektedir. Sunset, Vahşi Alaska Somonundan ve doğada avlanan diğer balıklardan elde edilen ve vücut sistemlerinin desteklenmesine yardımcı olan Omega-3 yağ asitleri ile doludur.*

*Kyäni Sunset kalbin normal çalışmasına katkıda bulunan EPA ve DHA içerir. Faydalı etki, günlük 250 mg EPA ve DHA almak suretiyle sağlanır.

KYÄNİ SUNRİSE

DENGELİ YAŞAM İÇİN ANTİOKSİDAN SÜPER GIDALAR

Kyäni Sunrise, Vahşi Alaska Yaban Mersini’nin de dahil olduğu ve eşsiz vitamin ve mineralleri için seçilen besleyici 22 antioksidan süper gıdayı bir araya getirmektedir. Sonuç ise dengeli yaşamı desteklemek için günlük tüketime uygun suda çözülen 10 temel vitamin ve 74 mineralin bir arada olduğu lezzetli bir karışım.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır. Oksidatif stres ile savaşmak için gerekli antioksidanlarla zengin süper meyveleri içeren Kyäni Sunrise’ı günlük rutininize katın.

Kullanımı:Sabahları 1 paket Kyäni Sunrise’ı Kyäni Nitro’dan sonra alın.

Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir.

KYÄNİ NITRO FX & PLUS

UZUN BİR YAŞAM İÇİN NİTRİK OKSİT

Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1998 yılında üç bilim adamına, “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verilmiştir. 

Kyäni Nitro FX ve Plus, vücuttaki en önemli moleküllerden olan Nitrik Oksit (yaşam molekülü) üretimini artıran Noni meyvesi özütü içerir.

Kyäni Nitro, vücudunuzun Nitrik Oksit üretimine destek olma konusunda eşsizdir. Nitrik Oksit, mide duvarından geçer, kan dolaşımına girer ve normal kan dolaşımını destekler. Sindirim sisteminizde doğru sirkülasyona ve besin iletimine yardımcı olur. Buna Nitro Etkisi denir. 

Kullanımı: 1ml (20 damla) Nitro’yu sabah Sunrise tüketmeden önce, dört veya beş saat sonra tekrar ve akşam Sunset tüketmeden önce alın. 

Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir.

KYÄNİ SUNSET

FONKSİYONEL YAŞAM İÇİN LİPİD TAKVİYE

Kyäni Sunset, çoğumuzun beslenme şeklinde eksik olan E vitamini, Omega-3 yağ asitleri, A vitamini, D3 vitamini gibi lipid – çözülen besinlerin uygun bir karışımıdır. Bu takviyeler, kalp ve beyin sağlığı gibi pek çok temel sağlık sistemine yardımcı olur. Kyäni Sunset, Vahşi Balık Yağlarından (dünyadaki en saf kaynaklardan olan Vahşi Somon dahil) elde edilen EPA ve DHA, A vitamini, E vitamini ve D vitamininin kombinasyonundan meydana gelir. 

 

Üçüncü jenerasyonunda Kyäni Sunset, Omega-3 kaynağı olarak (EPA ve DHA), A ve D vitaminleri, E vitamini içermektedir. Vücut icin temel takviyelerden olan E vitamini formu bulunmaktadır. Kyäni Sunset, bu vitamini formlarının en güçlüsünü içermektedir. Bu takviyeler, kalp ve beyin sağlığı gibi pek çok temel sağlık sistemine yardımcı olur.

*EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

– DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. 

Kullanımı: Günde 3 kapsül olmak üzere akşam yemeklerinden 1 veya 2 saat sonra ve tercihen uyumadan 1 saat önce alınması tavsiye edilir.

Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir