Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 Cumartesi-Pazar KAPALI | +90 216 527 7 527 | +90 532 755 7 527 |

3 Aylık Online Diyet Paketi

0 Değerlendirme
0 out of 5

1.000,00 

İstek Listesini Görüntüle

Sağlık, sadece hastalık ve sakatlık durumunun olmayışı değil kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik halidir. Sağlığınızı korumanız için öncelikle dikkat etmeniz gereken şey beden ağırlığınız olmalıdır. Beden ağırlığınız ve vücut yağ oranınızın sağlıklı bir aralıkta olması, obeziteden korunmak ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için çok önemlidir. Bunu başarabilmekte sizin elinizdedir. Bunun için aklınıza ilk gelen muhakkak ki “diyet yapmak” olacaktır. Diyet sadece zayıflama diyeti olarak algılanmamalıdır. Esasında diyet, kişinin beden ağırlığına, vücut yağ oranına, metabolizma hızına, kan değerlerine, yaşam şekline, sosyal hayatına, mevcut ya da risk altında olduğu hastalıklara, ruh haline, iş düzenine göre uygulayacağı bir sağlıklı beslenme programıdır. Bu sağlıklı beslenme programı, sadece zararlı besinlerin ortadan kaldırılmasıyla değil aynı zamanda sizi ruhen de mutlu eden besinlerin diyetinize eklenmesiyle oluşturulabilir.
Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Öğünlerde neler yiyorsunuz, öğün aralarında açlığınızı bastırmak için neler tüketiyorsunuz? Sağlıksız olduğunu düşündüğünüz gıdaların yerine neler koyabilirsiniz? Çünkü sağlıklı bir hayat sadece topluma sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesiyle sağlanamaz, tüketmiş olduğunuz gıdalar ve sağlığınız arasındaki ilişki konusunda farkındalık sahibi olup buna yönelik adımlar atarak davranış değişiklikleri geliştirmeniz gerekir.
Size özel hazırlanacak sağlıklı bir beslenme programını öğrenmek ve uygulayabilmek için bir diyetisyene başvurmaktan çekinmeyin, bırakın ilk aşamada size bu konuda uzman birisi eşlik etsin. Yoğun tempoda çalışıyor, zamanım yok diyorsanız online diyet paketi alarak diyetisyen kontrolünde başlayıp devam ettireceğiniz bu yeni sağlıklı beslenme alışkanlığını zaman içinde kendi kendinize sürdürebilmeniz daha kolay olacaktır.