Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 Cumartesi-Pazar KAPALI | +90 216 527 7 527 | +90 532 755 7 527 |

PDT90 Saç Telinden Uyuşturucu Testi

0 Değerlendirme
0 out of 5

2.490,00 

Psychemedics saç testinde öncü ve lider!

Saç telinden uyuşturucu testi yapmak amacıyla 1987 yılında kurulan Psychemedics, 30 yıldır bu alanda öncülüğünü sürdürmektedir. Binlerce şirket işe alım sürecinde ve çalışanlarının uyuşturucu taramalarında Psychemedics’in patentli saç analiz teknolojisine güvenmektedir. Merkezi Boston’da bulunan Psychemedics’in Dallas, Chicago, Los Angeles ve Las Vegas’ta ofisleri ve aralarında Türkiye’nin de bulunduğu küresel çapta iş ortakları vardır. Laboratuvarı Culver City, Kaliforniya’da bulunan Psychemedics, halka açık bir şirket olup hisseleri NASDAQ borsasında işlem görmektedir.

BÜTÜN SAÇ TESTLERİ AYNI DEĞİLDİR

  • Üstün tespit oranına sahiptir: Psychemedics, sahip olduğu patentli teknoloji ile geçmişe yönelik incelemelerde en güvenilir ve doğru sonuçları sunmaktadır.
  • Az miktarda örnek yeterlidir: Psychemedics, bu sayede kozmetik sebeplere dair endişeleri ve iptal edilen test adetini azaltmaktadır.
  • Çevresel kirlenmeleri elimine eder: Psychemedics, saç örneğindeki çevresel kirlenmeleri yok etmek için oldukça detaylı ve etkili bir yıkama süreci uygulamaktadır.
  • Patentli teknolojiye sahiptir: Psychemedics, saç örneğindeki uyuşturucu maddeleri %100 olarak ortaya çıkaran işlemleri geliştiren ve patentini alan tek şirkettir.
  • Yanıltmak imkansızdır: Psychemedics, numunedeki temizlik maddeleri, ağartıcılar, saç boyası ya da diğer yabancı maddeleri rahatlıkla ayırt eder.
  • Yasal güveninirlik: Test sonuçlarımız devlet kurumları ve mahkemelerde delil olarak kullanılmaktadır.

İDRAR TESTİNE GÖRE AVANTAJLARI

Psychemedics’in üstün tespit oranı, test yaptırmak zorunda olan uyuşturucu kullananlar için idrar testlerine oranla çok daha güçlü bir caydırıcıdır;

Üstün tespit ve doğruluk oranı: İdrar testi ile bire bir yapılan değerlendirmelerde, Psychemedics’in 6-10 kat daha fazla kullanıcıyı tespit ettiği ortaya çıkmıştır.

Kullanılan miktar ve zaman bilgisi: Testimiz, kullanılan maddenin yaklaşık miktar ve kullanım zamanını bildirmektedir.

Hileli yöntemlere izin vermez: Saç örnekleri, idrar örneklerinde yapıldığı gibi kolayca değiştirilemez, taklit edilemez ya da etkisi azaltılamaz.

Kolay numune alma işlemi: İdrar numune alımındaki rahatsızlık veren süreç, kozmetik olarak fark edilemeyen az bir miktar saç örneği ile yapılan bu testte yoktur. Biyolojik olmayan bu numuneler kolayca alınır, saklanır ve sevk edilir.

Yapılan yatırımın karşılığı hızlı bir şekilde alınır: Psychemedics ile ulaşılan uyuşturucudan arındırılmış ortam sayesinde harcanan paranın karşılığı hızlıca alınır.