Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 Cumartesi-Pazar KAPALI | +90 216 527 7 527 | +90 541 213 40 11 |

Asist AWC Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Asist İç ve Dış Ticaret A.Ş. kurulduğu 1988 yılından itibaren çok farklı sektör ve sanayi kollarında başarıyla yürüttüğü faaliyetlerine, 2013 yılından itibaren kendi alanında dünyanın en büyük ve tanınmış firmalarının kişisel sağlık ve güvenlik testleri alanındaki distribütörlüklerini ekleyerek sağlık sektörüne de adım atmıştır.

Dünyada son 10 yıl içerisinde önemi gittikçe artan yaşam kalitesini yükseltme ve kişiselleştirilmiş teşhis/tedavi konseptleri, güvenilir medikal testlere özellikle de genetik testlere olan ilgiyi inanılmaz derecede artırmıştır.

Yakın gelecekte, kişiselleştirilmiş teşhis/tedavi konseptinin en önemli parçalarından biri olacağına inandığımız genetik testler alanında faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmek amacıyla 2017 yılında Asist AWC Sağlık Hizmetleri A.Ş.’yi kurduk.

Bünyemizde bulunan distribütörlüklerimiz bu tarihten itibaren Asist AWC Sağlık Hizmetleri A.Ş. çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

aim_bullseye-128

Amacımız

Klinik çalışmalarla güvenilirliği ispatlanmış kişisel sağlık ve güvenlik testlerini, test sonrası hizmetleriyle birlikte ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara tanıtmak ve sunmak

mission

Misyonumuz

Toplumun sağlık ve yaşam kalitesini arttırmaya çalışmak

future

Vizyonumuz

Satışını gerçekleştirdiğimiz testleri ülkemizde kurmayı planladığımız laboratuvarlarda yaparak bölge ülkelere de sunmak